serveremetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

serveremetin2

Aici ve-ti gasi servere metin2,tutoriale etc.
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 MondialMetin2

In jos 
AutorMesaj
Cata
Administrator Fondator
Administrator Fondator
Cata


Mesaje : 39
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/07/2011

MondialMetin2 Empty
MesajSubiect: MondialMetin2   MondialMetin2 I_icon_minitimeJoi Aug 25, 2011 9:19 am

Nume Server: MondialMt2: Are un Server pe Nume Saphir! (o sa mai apara un Server daca ne luam inca o platforma buna).

Server Status: ONLINE !!!!!
MC / IP: Nu avem deoarece Trebuie Downloadat client-ul nostru Personal! (trebuie Downloadat altfel o sa va blocati in Mapa Noua!

Rate: 500% TOATE (se creste bestial, Inel de Experienta la Magazin si Mantii ; Se face bani SUUPR)
Experienta: 500%
Yang: 500%
Obiecte: 500%
Fierar: 500%
Timp Online: 20/24

Buguri Rezolvate: TOATE! Daca apar va rog sa ne da-ti PM la un Admin [GA]Maryusss sau [GA]TuDoR
Regat recomandat: Nu am nici un regat recomandat INTRATI PE CARE VRETI VOI!!!

Forum: Nu osa ne facem Forum o sa lasam pe 4Metin la Forum deoarece fara 4Metin nu eram nimica in ziua de AZI!
Site (inregistrare): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Client & Luncher: megaupload.com 2MLQS6E5 (client-ul Nostru OFICIAL)

Video: Nu Avem si ne cerem SCUZE!
Poze: Nu Avem si ne cerem SCUZE!


Descriere: Level Maxim pe Server este 127! Serverul lucreaza pe o platforma Foarte Buna! daca o sa intampinam Lag pe Server o sa marim viteza de Net! Cresteti Singuri, cresteti bestial de repede si faceti bani tot la fel! La negustorul de armuri sunt toate armurile +9 de la level 42 pana la 66(paraca asa dar intrati pe server sa vedeti magazinele, scuze ca nu le stiu pe de rost) Este foarte frumos, Eventuri se fac numai joia la ora 10:00 Dimineata! Si cam atata am avut de zis nu imi mai vine delok in cap ce sa va mai spun scuzati-ma! Astept parerile voastre!
ATENTIE! : Daca vedeti bugu-ri pe Server contactati-ne la Adresele: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ; [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]. Atentie: la magazinul cu Iteme Upgrade trebuie sa mai punem iteme de upgrade care nu le stim exact dar daca mai trebuiesc va rog sa dati PM unui Admin!
ATENTIE: din toate itemele de 54+9 iesa epice! Din nero+9 iesa o posedata apoi king1 apoi king2 apoi king3 din absolut toate itemele arme, sabii tot se evolueaza din arc, clopote, areme in doua maiini, arme intr-o ingura mana, evantaie, si etc. din toate ecestea +9 se evolueaza ca pe MondialMt2 - (Fostul Ultra Fun).
ATENTIE MARE!!! nu vearu sa aud lucruri de genu Serverul este Praf! va rog frumos am muncit foarte mult la el si ii MULTMESC 4Metinului si FORUMULUI ElitePvPers pentru asta ca fara ele nu faceam asa ceva!!!!
Este judy, Tyrax, Mapa noua, si Itemle de Upgrade sunt pe toate regatele !!!!!!
Sper sa va placa si sa va Distrati!!! SucceS! Si Va Multumesc pentru intelegere!
INTRATI SI PE CHATUL NOSTRU PENTRU AL POPULA VA ROG(CAUT STAFF PE CHAT): [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Sus In jos
https://serveremetin2.forumgratuit.ro
 
MondialMetin2
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
serveremetin2 :: Servere Metin2 Non-hamachi (IP)-
Mergi direct la:  
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente